KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12757428
nr 1275 7428
Oskar Person, Stilleben. Signerad. Signerad. Olja på pannå, 56x45 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 16 september 2019
kl 18:43:48
100 kr
150 kr